Zapraszamy do hurtowni elektrycznych ELUS oraz sklepu internetowego

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Każdy, kto zajmuje się instalacjami elektrycznymi wie doskonale jak ważny jest dostęp do najwyższej jakości akcesoriów, narzędzi oraz okablowania i części zamiennych.

Znalezienie dobrego sklepu, który jest nam w stanie zapewnić zarówno wysoką jakość jak i dobre ceny jest więc koniecznością.

Wśród tych, które działają obecnie na rynku na szczególną uwagę zasługuje hurtownia elektryczna ELUS K. Hinc, L. Kuźma Sp.j. To firma, która powstała w Kartuzach niemal 30 lat temu i do tej pory prężnie się rozwija.

Obecnie firma ELUS prócz centrali w Kartuzach może pochwalić się również oddziałami w wielu innych miastach, takich jak Gdańsk, Kościerzyna, Tczew, Puck oraz Bydgoszcz. W tych punktach także prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów elektrycznych i elektroinstalacyjnych. Bardzo szeroka oferta produktów oraz profesjonalny, wykwalifikowany personel sprawiają, że zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno instalatorzy, inwestorzy jak i klient detaliczny, który potrzebuje wymienić w domu gniazdko czy żarówkę. Warto również wspomnieć o przystępnych cenach, które znajdziemy w hurtowniach ELUS. Dzięki nim możemy zaoszczędzić naprawdę sporo.

Teraz również w internecie

Hurtownia elektryczna ELUS nie poprzestaje na tym co udało jej się osiągnąć do tej pory. Kolejnym krokiem, który ma na celu zwiększenie zadowolenia klientów jest internetowy sklep elektryczny. Za jego pomocą możemy zamówić towar przez internet, z wysyłką do domu/firmy lub bezpłatnie odebrać go w jednym z oddziałów hurtowni. Intuicyjna i przejrzysta strona sklep.elus.pl ułatwia zakupy i pozwala zaoszczędzić czas.

Specjalne rozwiązania dla biznesu

Hurtownia elektryczna ELUS dba również o klientów biznesowych doskonale rozumiejąc, że w przypadku prowadzenia działalności związanej z elektryką, dostęp do wysokiej jakości towarów w dobrej cenie jest niezwykle ważny. Dlatego też powstała strefa B2B, która daje klientom sporo korzyści. Posiadając dostęp do tej platformy możemy nie tylko sprawdzić stan magazynowy w hurtowni, ale także złożyć zamówienie jak i sprawdzić cenę towaru z uwzględnieniem indywidualnych rabatów. Aby uzyskać dostęp do tego rozwiązania musimy jedynie wypełnić prosty formularz, który jest dostępny na stronie www.elus.pl/handel-hurtowy/.

Podsumowując, hurtownia elektryczna ELUS to miejsce, które warto odwiedzić. Szeroki asortyment, wysoka jakość oferowanych towarów oraz przystępne ceny idą bowiem w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym klient może zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również sporo czasu.

Siedziba główna w Kartuzach
ul. Kościerska 1A
83-300 Kartuzy
Tel. 58 681-15-38

Oddział w Gdańsku
ul. Narwicka 21a
80-557 Gdańsk
Tel. 58 762-23-60

Oddział w Tczewie
ul. 30 Stycznia 32
83-110 Tczew
Tel. 58 530-10-18

Oddział w Kościerzynie
ul. Kościerska 19
83-400 Kościerzyna-Wybudowanie
Tel. 58 681-43-72

Oddział w Pucku
ul. Komandora Edwarda Szystowskiego 2
84-100 Puck
Tel. 58 572-85-74

Oddział w Bydgoszczy
ul. Towarowa 20
85-746 Bydgoszcz
Tel. 885-559-407

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.