Diana Malotka - Trzebiatowska na Akademickich Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 08:05
fot. nadesłane

W dniach 12 - 14 kwietnia w Bydgoszczy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Uczelnię Marynarki Wojennej w Gdyni reprezentowała zawodniczka Klubu Strzeleckiego "Dziesiątka" Kartuzy - Diana Malotka-Trzebiatowska.

W zawodach udział wzięło 37 uczelni z całego kraju. Z czterech uczelni województwa Pomorskiego Diana uzyskała najlepsze wyniki.

- Diana tym razem nie dała rady. Warunki atmosferyczne były bardzo trudne, a temperatura poniżej zera. Mimo to możemy być zadowoleni z jej startów - komentuje klub KS "Dziesiątka".

W karabinie sportowym 3x40 zajęła czwarte miejsce. Z karabinu sportowego 60 strzałów leżąc- miejsce szóste i w karabinie pneumatycznym strzelając bardzo dobry wynik 620,2 punktów zajęła również szóste miejsce.

- Diana mogła wziąć udział w tych zawodach dzięki dotacji Gminy Kartuzy za co bardzo dziękujemy. Od czwartku będziemy przeżywać starty młodszej siostry Magdaleny która została powołana do Europejskiej Ligi Młodzieżowej, która odbędzie się w Arhaus w Dani, życzymy jej wysokich wyników - podkreśla klub KS "Dziesiątka".

nadesłane/KS "Dziesiątka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.