Gevorg Sahakyan - wicemistrz Europy uroczyście przywitany w Kartuzach!

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 10:15
fot. nadesłane

Gevorg Sahakyan, srebrny medalista Mistrzostw Europy w zapasach wrócił z Bukaresztu do Kartuz. Reprezentanta GKS Cartusii Kartuzy w poniedziałkowe popołudnie powitali kibice, trenerzy, koledzy z sekcji, kartuscy sportowcy oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Kartuzach.

Przypomnijmy, że w niedzielę. 29-letni reprezentant Cartusii zdobył srebro na Mistrzostwach Europy w zapasach w stylu klasycznym w kategorii 67 kg, które odbyły się w Bukareszcie.

W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach, z którą dzieje kartuskich zapasów są powiązane od początku, zgromadzili się kibice, trenerzy, koledzy z sekcji, przedstawiciele Rady Miejskiej w Kartuzach, a także koszykarki BAT-u wraz z trenerem Arkadiuszem Blokiem. Wszyscy przybyli, by pogratulować wicemistrzowi wielkiego sukcesu.

- Widać, że takie sukcesy wzbudzają w nas spore emocje i są dla wszystkich powodem do dumy - podkreśla klub.

Medalista otrzymał kwiaty i gratulacje.

- Spotkanie było okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć i ciekawych rozmów. Od jutra wchodzimy w stały reżim treningowy, który jest podstawą do osiągania podobnych wyników. Wszystkim, którzy wzięli udział i byli obecni w tym momencie na sali serdecznie w imieniu medalisty dziękujemy - zaznacza Cartusia.

Warto jednak dodać, że na wyróżnienie zasługują także zawodniczki: Paulina Rejter, Dominika Konkel, Aurelia Godzińska i Agnieszka Stankowska, które w minioną sobotę w Lubichowie na Otwartych Mistrzostwach Kociewia zdobyły trzy złote i jeden brązowy medal.

Oprac. SG
Info: GKS Cartusia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.