Dwukrotnie złamał sądowy zakaz - spędzi miesiąc w areszcie

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 14:47
fot. archiwum

30-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego spędzi najbliższy miesiąc w policyjnym areszcie. Mężczyzna prowadził samochód w stanie po użyciu alkoholu. Okazało się, że dwukrotnie złamał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W sobotę, około godz. 18 w Żukowie policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego.

- Mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie mniej niż 0,5 promila alkoholu. Okazało się, że dwukrotnie złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje aspirant Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyzna najbliższy miesiąc spędzi w policyjnym areszcie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.