Gowidlino. BMW zderzyło się z audi - w akcji LPR

wtorek, 16 kwietnia 2019 r., 14:55
fot. archiwum

58-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Gowidlinie. Kierująca BMW wymusiła tam pierwszeństwo przejazdu na audi.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południe w Gowidlinie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca BMW 38-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jadąc BMW wymusiła pierwszeństwo przejazdu na audi, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego. Kierujący audi śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala - podaje asp. Artur Socha z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.