Miał 1,3 promila i wsiadł za kierownicę. Stracił prawo jazdy

środa, 17 kwietnia 2019 r., 11:28

Kartuscy policjanci zatrzymali we wtorkowe popołudnie kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie. 41-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego prowadził samochód mając w organizmie około 1,3 promila alkoholu.

We wtorek w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w Gołubiu 41-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Jak informuje, Artur Socha, p.o. oficera prasowego KPP w Kartuzach, mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.