Szukasz nowego roweru na wiosnę? Pomożemy ci wybrać!

poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Wiosna w pełni, a aura bez wątpienia sprzyja rowerowym wycieczkom. Warto więc już dziś pomyśleć o zakupie roweru. Z pomocą przy zakupie odpowiednich dwóch kółek dla Ciebie lub Twoich najbliższych przyjdą Ci fachowcy ze sklepu Sela Bike.

Bez wątpienia w sklepie Sela Bike wybierzesz odpowiedni dla siebie jednoślad. Pracownicy doradzą Ci przy zakupie modelu dostosowanego do Twoich potrzeb. Firma realizuje też indywidualne zamówienia pod klienta. W naszym sklepie dostępne są wybrane modele rowerów znakomitych marek takich jak: Unibike, Fuji, Cannondale, Haikike oraz Mongoose.

Wiosna to także tradycyjny okres, kiedy odbywają się uroczystości kościelne pierwszej komunii świętej. Związana jest z tym tradycja obdarowywania dzieci prezentami, na pierwszym miejscu króluje rower, który jest często pierwszym jednośladem w życiu młodego człowieka. Dlatego tak ważne jest właściwe dobranie roweru, zarówno do potrzeb jak i możliwości dziecka, tak aby jazda na nim była przyjemnością i zabawą. Wychodząc na przeciw klientom, firma Sela Bike oferuje możliwość zakupu rowerów i części na raty 0 proc. oraz dowóz roweru do klienta po uprzednim uzgodnieniu.

Więcej informacji o Sklepie i Serwisie SelaBike uzyskasz na stronie internetowej firmy selabike.pl lub na profilu Fb (facebook.com/selabike/?rf=467910096709664 / www.selabike.pl)

Sela Bike Rowery i Serwis
ul. Kościuszki 13
83-300 Kartuzy
tel: 504-430-911
e-mail: wojciech.sela@wp.pl

GODZINY OTWARCIA
W sezonie (od kwietnia do września)
pon-pt: od 9 do 19
sob: od 9 do 15

Po sezonie (od października do marca)
pon-pt: od 10 do 17
sob: od 10 do 13

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.