Jedna osoba ranna w wypadku w Borkowie

poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., 10:23
fot. archiwum

W niedzielne, świąteczne popołudnie doszło do wypadku w Borkowie. W jego skutek do szpitala przetransportowano jedną osobę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wielkanocną około godz. 15.30 w okolicach wiaduktu w Borkowie.

- Kierujący pojazdem marki Volkswagen Caddy 66-letni mieszkaniec Gdańska nie zachował należytej odległości przed poprzedzającym go pojazdem i najechał na tył opla astry, którym kierowała mieszkanka powiatu kartuskiego. Wskutek zderzenia kierująca oplem została przetransportowana do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.