Audi uderzyło w drzewo w Amalce - kierowca wypadł z auta

poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., 10:38
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Amalce. Kierujący audi uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek w Amalce.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi A3 mieszkaniec powiatu słupskiego jadąc z Sulęczyna w kierunku Sierakowic, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas i uderzył w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że wypadł z pojazdu. Został przetransportowany do szpitala - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Podróżująca audi pasażerka na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.