Centrum Ogrodnicze Garden Life w Kiełpinie - tu znajdziesz najlepszy sprzęt do ogrodu

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Jeżeli poszukujesz niezawodnego sprzętu ogrodniczego najwyższej jakości to zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Garden Life w Kiełpinie k/Kartuz. Posiadamy w naszej ofercie szeroki asortyment urządzeń spalinowych i elektrycznych renomowanych firm takich jak ; STIHL , CUB CADET, OLEO MAC.

Pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzenia dla Ciebie, tak aby proponowane przez Nas maszyny spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Do wszystkich urządzeń oferujemy również materiały eksploatacyjne takie jak: żyłki tnące, tarcze tnące, łańcuchy do pilarek a także oleje do mieszanek i smarowania łańcuchów.

Każde urządzenie spalinowe lub elektryczne zakupione w naszym centrum otaczamy naszą opieką serwisową, dzięki czemu w każdej chwili możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu Garden Life.

WIOSENNE PROMOCJE

Od 13 Kwietnia do 29 Czerwca na cały asortyment produktów STIHL oferujemy Państwu RATY 0% bez żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto do wybranych modeli STIHL dodawane będą dodatkowe akcesoria eksploatacyjne.

Przy zakupie urządzenia OLEO MAC mogą Państwo wźiąć udział w loteri Jubileuszowej w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Nagroda główna samochód osobowy. Czas trwania 01.04.2019 - 31.07.2019

Również przy zakupie urządzeń marki Cub Cadet mogą Państwo skorzystać z zakupu ratalnego z zerowym oprocentowaniem.

Na naszej stronie mogą Państwo zerknąć czym dokładnie się zajmujemy gdzie się mieścimy i jak wygląda nasze Centrum Ogrodnicze.

Koniecznie dołącz do nas na Facebooku, by zawsze mieć bieżące informację o:

- konkursach
- nagrodach
- promocjach w GARDEN LIFE

Dołącz do nas już teraz klikając "lubię to".

Już teraz zapraszamy na spotkanie z marką CUB CADET dnia 26-27 Kwietnia oraz 10-11 Maja podczas naszych corocznych targów ogrodniczych. Podczas spotkań możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach oraz możliwość wygrania kosiarki CUB CADET o wartości 1 500 zł.

Centrum Ogrodnicze Garden Life
ul. Szkolna 79
83-307 Kiełpino
tel. 660 624 200 / 58 351 48 02

www.garden-life.pl
e-mail: biuro@garden-life.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.