Pożar restauracji w Babim Dole

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 12:58
fot. nadesłane/BK

We wtorkowy poranek strażacy interweniowali przy pożarze, do którego doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Babim Dole. Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze dachu w jednej z restauracji w Babim Dole. Na miejsce wezwano trzy zastępy z JRG Kartuzy, dwa zastępy z OSP Żukowo oraz jednostki OSP z Hopowa i Skrzeszewa.

Jak poinformował Marek Szwaba, rzecznik prasowy PSP w Kartuzach, gdy służby przybyły na miejsce okazało się, że pożar objął drewniane dekoracje świąteczne.

Istniało ryzyko, że ogień przeniesie się na dach, jednak ogień szybko opanowano. Starty były niewielkie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.