Stężyca. Skoda wpadła pod ciężarówkę - w akcji LPR

środa, 24 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. AL

29-letni mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala po tym, jak kierując skodą fabią wjechał wprost pod samochód ciężarowy. Do zdarzenia doszło w środowy poranek w Stężycy. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.30 na ulicy Jana III Sobieskiego w Stężycy. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący skodą fabią 29-letni mężczyzna jadąc od Kościerzyny z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym.

Wskutek zdarzenia ranny został 29-latek. Do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Stężyca, OSP Zgorzałe, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności wypadku są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.