Magdalena Malotka Trzebiatowska - reprezentantka polskiej drużyny awansowała do finału Ligi Europejskiej

środa, 24 kwietnia 2019 r., 10:53
fot. nadesłane

W dniach 18 - 21 kwietnia w Danii odbywały się eliminacje do finałów Ligi Europejskiej w strzelectwie. Jedną z reprezentantek z Polski jest Magdalena Malotka - Trzebiatowska - zawodniczka kartuskiego klubu "Dziesiątka". Drużyna z Polski wywalczyła awans do finału.

W zawodach, które odbyły się Aarhus pierwsze miejsce zajęła Szwecja, Polska uplasowała się na drugiej pozycji, a Finlandia na trzeciej. Awans do finału Ligii Europejskiej uzyskały dwie najlepsze drużyny. Finał odbędzie się w październiku w Budapeszcie.

- Pierwszy mecz z Norwegią wygraliśmy, Szwecja okazała się być niestety lepsza. W starciu z drużyną Estonii wygraliśmy pokazując siłę polskiej drużyny. Magda zdobyła maksymalną ilość punktów, którą może zdobyć jeden zawodnik w pojedynku-mianowicie 8 pkt. Ostatnie starcie odbyło się z Finlandią gdzie Polska znów zwyciężyła - relacjonuje klub "Dziesiątka".

nadesłane/KS "Dziesiątka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.