Garcz. Zderzenie renault z autobusem

środa, 24 kwietnia 2019 r., 17:09
fot. AL

W środowe popołudnie służby interweniowały w Garczu, gdzie na skrzyżowaniu osobowe renault zderzyło się z autobusem. Wskutek zdarzenie poszkodowane zostało dwuletnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 16. na drodze wojewódzkiej nr 211 w Garczu. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca renault kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej (od Chmielna) wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą główną autobusie, doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia obu pojazdów.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało dwuletnie dziecko podróżujące renault.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, OSP Kożyczkowo, OSP Chmielno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.