Leźno. Infiniti uderzyło w rozbite na drzewie BMW

czwartek, 25 kwietnia 2019 r., 21:34
fot. AL

Na szczęście bez poważniejszych obrażeń dla uczestników zajścia zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w czwartkowy wieczór na trasie Leźno-Pępowo. Kierujący BMW uderzył tam w drzewo, a następnie w BMW uderzyło infiniti.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały w czwartek około godziny 19.40. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący BMW z wyjaśnianych obecnie przyczyn jadąc od Leźna w kierunku Pępowa zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W rozbite BMW uderzyło z kolei infiniti.

Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń i wystarczyła pomoc medyczna udzielona na miejscu zdarzenia.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Leźno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.