Szymbark. Czołówka kii z volkswagenem na K20

niedziela, 28 kwietnia 2019 r., 14:01
fot. AL

W niedzielne przedpołudnie służby interweniowały na K20 na wysokości miejscowości Szymbark. Doszło tam do zderzenia kii z volkswagenem. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano cztery osoby.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. na drodze krajowej nr 20. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca kią kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej z zamiarem skrętu w lewo ( w kierunku Żukowa) wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą główną volkswagenie, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia obu pojazdów.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano cztery osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.