Puzdrowo-Gowidlino. Czołówka golfa z passatem - cztery osoby w szpitalu

niedziela, 28 kwietnia 2019 r., 22:35
fot. AL

Cztery osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielny wieczór na trasie Puzdrowo-Gowidlino. Kierujący VW Golfem podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z VW Passatem. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 21. na drodze wojewódzkiej na odcinku pomiędzy Puzdrowem a Gowidlinem. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Golfem jadąc w kierunku Gowidlina podjął manewr wyprzedzania, najpierw zahaczył o wyprzedzanego przez siebie VW Passata, a następnie czołowo zderzył się z jadącym w przeciwległym kierunku drugim VW Passatem.

W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala, trzy podróżujące VW Passatem i jedna VW Golfem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, OSP Gowidlino, JRG Kartuzy oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.