21-latek poważnie ranny w wypadku w Dubowie

poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r., 11:20
fot. nadesłane

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku w Dubowie. Samochód marki Daewoo Lanos uderzył w drzewo. Kierowca pojazdu w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 15.30 w Dubowie.

- Kierujący samochodem marki Daewoo Lanos 21-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego jadąc od strony Kościerzyny w kierunku Klukowej Huty z niewyjaśnionych dotąd przyczyn skręcił nagle na pobocze i uderzył w drzewo - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

21-latka w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.