Wygraj pakiety startowe na KaszebeRunda 2019 - Kolarska Duma Kaszub już 2 czerwca!

poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r., 11:29
fot. internet/KaszebeRunda/Beata Zarach

KaszebeRunda 2019 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Trasa rajdu biegnie przez niezwykle urokliwą Szwajcarię Kaszubską, na całej długości dostarczając niesamowitych wrażeń i emocji. Tegoroczna edycja już 2 czerwca. A już teraz masz szansę wygrać pakiet startowy Kolarskiej Dumy Kaszub. Sprawdź, co musisz zrobić.

Nie będzie zwycięzców i pokonanych, za to happeningowa atmosfera, kaszubskie przysmaki, gościnność, folklor i sportowe emocje. W niedzielę, 2 czerwca około dwóch tysięcy zawodników wystartuje w największej imprezie kolarskiej dla amatorów w Polsce -KaszebeRunda.

Start i meta maratonu tradycyjnie znajdują się w sercu Kaszub - Kościerzynie. Trasa kolarska rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. W maratonie może wystartować każdy, kto ma ochotę zmierzyć się z jednym z trzech przygotowanych dystansów: 65, 125 lub 225 km.

Niepowtarzalną atrakcją maratonu są specjalne punkty regeneracyjne. Na uczestników będą czekać regionalne bufety, a w nich same przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Na mecie na każdy uczestnik otrzyma zaś nie tylko nie tylko medal, dyplom z indywidualnym pomiarem czasu, ale także będzie mógł skorzystać z masażu powysiłkowego oraz ciepłego posiłku.

Jeśli ower ro twoja pasja lub sposób na aktywny wypoczynek, koniecznie musisz pojawić się w pierwszą niedzielę czerwca w Kościerzynie. A dla naszych Czytelników wspólnie z organizatorami imprezy Stowarzyszeniem RowerOver mamy do rozdania trzy pakiety startowe na dowolny dystans.

Co trzeba zrobić? Zrób zdjęcie z rowerem oraz motywem kaszubskim i prześlij do nas. Spośród nadesłanych fotografii wybierzemy autorów, do których trafią pakiety startowe.

Zdjęcia można przesyłać do 14 maja na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując "KaszebeRunda 2019". W treści wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Przesłanie zdjęcia jest równoważne ze zgodą na ich publikację. Pamiętaj, że musisz mieć ukończone 18 lat!

Dodajmy, że w maratonie rowerowym może wystartować każdy, kto ukończył 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wystartować pod opieką prawnego dorosłego opiekuna. W pakiecie startowym: oddychający fluo numer startowy, chip pomiarowy, opaska identyfikacyjna do stref bufetowych, mapa trasy, odblask samozaciskowy, eskorta ratownicza, bezpłatny serwis rowerowy, pasta party i masaż na mecie, medal ukończenia i owacje na stojąco.

Więcej informacji o tegorocznej edycji KaszebeRunda uzyskasz na stronie kaszeberunda.pl.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.