Magdalena Malotka-Trzebiatowska złotą medalistką I rundy Pucharu Polski

środa, 1 maja 2019 r., 10:13
fot. nadesłane

W dniach 25 - 28 kwietnia we Wrocławiu odbyła się I runda Pucharu Polski. Magdalena Malotka Trzebiatowska zawodniczka KS "Dziesiątki" została złotą medalistką w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów leżąc ustanawiając swój nowy rekord życiowy 619,9 punktów.

W zawodach starowała również Diana Malotka - Trzebiatowska oraz Izabela Frymark. Pierwszego dnia w trzech postawach seniorek Diana w kwalifikacji weszła do finału z miejsca piątego z wynikiem 1131. W finale ostatecznie zajęła szóstą pozycję, w pozostałych konkurencjach nie startowała.

- Magda w tej samej konkurencji, ale w juniorkach z wynikiem 1133 weszła do finału z czwartego miejsca. W finale również zajęła czwarte miejsce. Ostatniego dnia w strzelaniach pneumatycznych strzelając wynik 616.9 punktów, z czwartego miejsca weszła do finału, uzyskując szóstą pozycję - wyjaśnia trener Jerzy Malotka Trzebiatowski.

W zawodach udział wzięła również Iza Frymark, która strzelała z karabinu pneumatycznego sześćdziesiąt strzałów zajmując trzydzieste miejsce.

Wyjazd odbył się dzięki dotacji Gminy Kartuzy i Kadry Wojewódzkiej.

nadesłane/KS "Dziesiatka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.