Gor Hovsepyan złotym medalistą na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach

czwartek, 2 maja 2019 r., 09:45
fot. nadesłane

W Staszowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski. Uczestniczyło w nich 160 zapaśników do lat 17 z 48 klubów, którzy stoczyli 270 walk. Gor Hovsepyan reprezentant GKS Cartusii został złotym medalistą.

Kartuzianie walczyli ze zmiennym szczęściem. Na zawodach kartuski klub oprócz Gora Hovesepyana reprezentowali Błażej Miotk, Andrzej Drewa, Dawid Szynszecki oraz Leon Dera.

- Dziewiąta lokata Błażeja Miotk świadczy o stale czynionym postępie. Przy podobnym zaangażowaniu jak do tej pory następne mistrzostwa powinny należeć do niego. Zawiódł Andrzej Drewa, który również zajął dziewiąte miejsce - sam talent to za mało. Zapasy to miejsce dla systematycznych i pracowitych. Dziesiąta lokata Dawida Szynszeckiego to spory postęp. Dla Leona Dery był to najtrudniejszy start w roku - zmiana kategorii wiekowej i wagowej oraz kontuzja mogły dać tylko taki efekt - komentuje klub GKS Cartusii.

W klasyfikacji drużynowej podopieczni Bartłomieja Pryczkowskiego znajdują się w dziesiątce najlepszych klubów, plasując się na 8 - 9 lokacie.

Oprac. SG
nadesłane/GKS Cartusia

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.