Karczma Kczewo zaprasza na Majówkę i "Sobotni ubaw" z Radiem Kaszebe

czwartek, 2 maja 2019 r., 11:20

Karczma Kczewo - jedna z najsmaczniejszych restauracji na Kaszubach zaprasza podczas Majówki na pyszne obiady i nie tylko. Specjalnie z myślą o klientach, właściciele zaprosili w progi karczmy ekipę z Radia Kaszebe. W sobotę w godz. 17-21 z restauracji na żywo nadawana będzie audycja "Sobotni ubaw".

Karczma Kczewo to miejsce znane ze świetnej kuchni i miłej obsługi. W bogatym menu każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. A dania staranne skomponowane przez szefa kuchni zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Restauracja ma w swojej ofercie m.in. pyszne dania obiadowe, ale też pizzę czy kebab. Lokal serwuje wyłącznie dania ze świeżych produktów o najwyższej jakości.

Sobotnie i niedzielne popołudnia w Karczmie Kczewo umila muzyka na żywo. W soboty już od godz. 14, a w niedziele o godz. 13 w restauracji posłuchać można ciekawych koncertów.

"Sobotni ubaw" Radia Kaszebe na żywo z Karczmy Kczewo

Karczma Kczewo na sobotę przygotowała dla swoich gości wyjątkową niespodziankę. W godzinach 17-21 w lokalu gościć będą dziennikarze Radia Kaszebe. Będą prowadzić audycję prosto z Karczmy. Nie zabraknie muzyki na żywo, możliwości słania pozdrowień i dedykacji.

Karczma Kczewo

Kczewo 80c
83-304 Kczewo
Godziny otwarcia: 10-22

Restauracja: 58 355 50 68
Sala bankietowa: +48 601 619 758

www.karczmakczewo.pl

facebook.com/KarczmaKczewo

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.