Kartuzy. 78-latek ranny w wypadku

poniedziałek, 6 maja 2019 r., 13:37
fot. internet/Facebook/OSP Somonino

Podczas tegorocznej majówki policjanci odnotowali kilka kolizji oraz wypadek, w którym ranny został 78-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 2 maja, około godz. 14.30 na drodze wojewódzkiej nr 224 na trasie Kartuzy - Somonino.

- Kierujący maanem mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od strony Kartuz, by uniknąć zderzenia ze oplem, który zatrzymał się na poboczu w związku z awarią, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem, kierowanym przez 78-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego - informuje Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano 78-letniego kierowcę fiata. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.