Podczas Majówki zatrzymano czworo nietrzeźwych kierujących

poniedziałek, 6 maja 2019 r., 14:18

Długi weekend na drogach powiatu kartuskiego upłynął dość spokojnie, choć w ostatnich dniach policjanci zatrzymali czworo nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał około 2,4 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godz. 23 w Dzierżążnie policjanci zatrzymali 33-letniego obywatela Ukrainy, który kierował peugeotem mając w organizmie około 2,4 promila alkoholu.

Dzień wcześniej, 3 maja, przed godz. 15 w Sierakowicach 47-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierował volkswagenem mając w organizmie około 0,9 promila alkoholu.

Dwoje amatorów jazdy na podwójnym gazie zatrzymano również w czwartek w Zgorzałem. Kierująca motorowerem kobieta miała w organizmie około 1,2 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali też rowerzystę, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu i "wydmuchał" około 0,4 promila.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.