Widlino. Wyasfaltowano 200-metrowy odcinek drogi

poniedziałek, 6 maja 2019 r., 18:37
fot. nadesłane

Zakończyły się prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej w Widlinie. To efekt podpisanej w marcu umowy przez burmistrza gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego z wykonawcą zadania, Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym Dromos z Kartuz.

Wykonawca został wyłoniony w przetargu, w którym oferty złożyły cztery firmy. W ramach zadania asfaltem został pokryty odcinek o długości około 200 metrów i szerokości 4,5 metrów. Koszt zadania wyniósł około 143 tys. zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu gminy Żukowo.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.