Startuje akcja "Medale dla najlepszych!"

wtorek, 7 maja 2019 r., 12:00
fot. nadesłane

Medale sportowe są symbolem zwycięstwa kryjącym za sobą historię - setki godzin treningów, hektolitry przelanego potu i całą masę wyrzeczeń. I właśnie dlatego na końcu w rzeczywistości nie liczy się wynik. Każdego, kto podjął wyzwanie i je ukończył można nazwać najlepszym.

To, czy mowa o amatorskich, czy o profesjonalnych zawodach nie ma właściwie znaczenia - w każdej imprezie dodatkową motywacją dla zawodników jest perspektywa sięgnięcia po medal. Czy powinniśmy się dziwić? Nie. Medale są bowiem od zawsze symbolem zwycięstwa, który trafia do najlepszych z najlepszych.

Medale olimpijskie - w sportowym świecie uważane za jedne z najważniejszych - wręczane są już od pierwszych igrzysk, które odbyły się w Atenach w 1896 roku. Dla większości z nas są one nieosiągalne. Jednak to, że medale olimpijskie trafiają przede wszystkim do zawodników, którzy całe swoje życie podporządkowali sportowi nie powinno być demotywujące. Istnieje bowiem szereg innych wydarzeń sportowych, w których udział może wziąć każdy z nas.

Producent medali sportowych na zamówienie - firma MCC Medale doskonale rozumie ten fakt. Akcja "Medale dla najlepszych!", której twarzą w 2019 roku została Justyna Święty-Ersetic - wielokrotna reprezentantka Polski, mistrzyni Europy w biegu na 400m i w sztafecie 4×400m z Berlina (2018). Jej celem jest zwrócenie uwagi na to, że bez znaczenia jest to, na jakim szczeblu odbywają się sportowe zmagania, ani to, jak prezentują się ostateczne wyniki - każdy uczestnik może czuć się najlepszym.

"Medale dla najlepszych!" to akcja uświadamiająca. Ważny jest bowiem już sam fakt podjęcia wyzwania, na który decyduje się niewielu. Za każdym sportowcem startującym w rywalizacji kryje się jakaś historia - ogromne wyrzeczenia, ciężkie treningi, kontuzje, przelany pot i silna determinacja, których efektem jest stanie na linii startu, usłyszenie gongu lub pierwszego gwizdka.

Stare powiedzenie mówi - "każdy medal ma dwie strony". Nie inaczej jest również w tym przypadku. Medale dla najlepszych nie są tylko przywilejem sportowców. Wybrać mogą je także organizatorzy sportowych wydarzeń, którzy - niezależnie od rozmiaru imprezy - starają się o to, żeby rywalizacja stała na jak najwyższym poziomie. Wśród działań mających to zapewnić jest także przygotowanie medali, które zawisną na szyjach uczestników. Czołowi organizatorzy wybierają medale, które będą nie tylko dodatkową motywacją dla zawodników, ale także symbolem promującym wydarzenie.

Medale dla najlepszych - MCC Medale


Firma MCC Medale - łódzki producent medali sportowych na zamówienie dostrzegł tę zależność. Dzięki współpracy z czołowymi organizatorami zawodów w Polsce, jak i z klientami spoza granic kraju firma zrozumiała jak istotnym elementem rywalizacji są odpowiednie medale.

Nie bez znaczenia były w tym również reakcje samych zawodników nagradzanych przygotowanymi przez firmę trofeami. Był to impuls do tego, żeby w działalności postawić na produkty spełniające wszystkie wymagania uczestników wydarzeń, jak i ich organizatorów. By produkowane medale były faktycznym ukoronowaniem determinacji, włożonego wysiłku i uporu w realizacji celu - były medalami dla najlepszych.

Osiągnięcie tego bez dokładnego poznania potrzeb i reakcji klientów nie byłoby możliwe. Czerpanie wiedzy wprost od organizatorów czołowych polskich wydarzeń sportowych wpłynęło na projekty przygotowywane przez zespół artystów-grafików. Medale wyprodukowane przez MCC Medale odzwierciedlają emocje towarzyszące zmaganiom, pokonane trudności podczas przygotowań, determinację na drodze do osiągnięcia celu. Oddają prawdziwego ducha sportowej rywalizacji.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że każdego roku firma dostarcza tysiące medali na wydarzenia w kraju i poza nim. Unikalne podejście do sztuki tworzenia projektów, wysoka jakość i niepowtarzalne wzornictwo przełożyły się na liczne współprace. MCC Medale to oficjalny dostawca medali Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w roku 2019, partner Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego oraz Polskiego Związku Kajakowego.

Dodatkowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie: "Medale dla najlepszych!"

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.