Kartuzy. Zmiana organizacji ruchu na ul. Sambora

wtorek, 7 maja 2019 r., 10:07
fot. MD-Z

Od poniedziałku, 6 maja zmieniła się organizacja ruchu na ulicy Sambora. Odcinek biegnący od ul. Przy rzeźni do Mściwoja II jest teraz drogą jednokierunkową.

Jak poinformował Urząd Miejski w Kartuzach, ul. Sambora od 6 maja jest na całej długości drogą jednokierunkową.

Ruch pojazdów odbywa się od skrzyżowania ul. Sambora z ul. Mściwoja II w stronę ul. Przy rzeźni. Wjazd w ulicę Sambora od strony skrzyżowania z ul. Przy Rzeźni w kierunku Komendy Policji nie będzie już możliwy. Tym samym na komisariat dojechać można wyłącznie od strony ul. Mściwoja II.

Z kolei na odcinku od skrzyżowania ul. Przy rzeźni z ul. Sambora biegnącym w kierunku ul. 3 Maja ruch odbywa się bez zmian.

- Uprzejmie prosimy o zwracanie uwagi na znaki drogowe - apeluje urząd.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.