Dwie osoby ranne w wypadku na trasie Somonino-Egiertowo

wtorek, 7 maja 2019 r., 14:23
fot. internet/Facebook/OSP Somonino

Dwóch młodych mężczyzn trafiło do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Somonino-Egiertowo. Na drodze wojewódzkiej nr 224 zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 8 na odcinku Somonino-Egiertowo.

- Kierujący samochodem marki Opel 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W Wyniku tego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Toyota, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje asp. Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Obaj kierujący trafili do szpitala. Byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.