Mieszkaj komfortowo i nowocześnie w Żukowie!

środa, 8 maja 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Osiedle Złota Reneta w Żukowie to doskonała propozycja dla wszystkich, poszukujących komfortowego mieszkania za rozsądną cenę - już od 4250 zł za m2! W nowoczesnych budynkach przewidziano windy i hale garażowe, a także eleganckie foyer. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, mieszkańcy Osiedla mogą cieszyć się niskimi opłatami eksploatacyjnymi.

Na największej inwestycji mieszkaniowej w Żukowie niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch nowych budynkach. W ofercie dewelopera Makurat Invest pojawiły się kolejne 84 lokale, z terminem oddania do użytku na drugą połowę 2020 roku.

- Jako że zapotrzebowanie na mieszkania na lokalnym rynku jest ciągle wysokie, a lokale w budynkach A i B z III etapu Osiedla Złota Reneta powoli już się kończą, wprowadziliśmy do sprzedaży nowe lokale w budynkach C i D - informuje Aurelia Stencel, Wiceprezes Makurat Invest. - Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim kawalerki oraz małe mieszkania dwupokojowe - te znikają z rynku krótko po tym, jak się na nim pojawią - a także największe mieszkania na ostatnim piętrze, mające do dyspozycji 30-metrowy taras - dodaje przedstawiciel dewelopera.

W aktualnej ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 27 do 94 metrów kwadratowych. Wszystkie mają do dyspozycji balkony lub tarasy, a te na parterze także ogródki.

Wysoki standard wykończenia i niskie opłaty

W standardzie deweloperskim klienci Makurat Invest otrzymują m.in. murowane ścianki działowe, otynkowane i wymalowane na biało ściany i sufity, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, gniazdka i włączniki, wideo-domofony, grzejniki, parapety oraz wykończone posadzki na balkonach. Nowoczesne budynki wyposażone są w windy, hale garażowe i komórki lokatorskie, a także eleganckie przestronne foyer. Dzięki dużej, nowoczesnej kotłowni gazowej oraz doskonałej izolacji termicznej budynków, mieszkańcy Osiedla Złota Reneta mogą liczyć na niskie koszty eksploatacyjne.

W przyszłości boisko sportowe

- Na razie skupiamy się na III etapie, ale powoli myślimy też o dalszej rozbudowie Osiedla Złota Reneta. W IV etapie oprócz 5 budynków 6-kondygnacyjnych mamy w planach dużą strefę sportowo-rekreacyjną z wielofunkcyjnym boiskiem, altankami, wiatą grillową i małą architekturą. I jak zwykle, dużo zieleni - mówi nam na zakończenie Pani Stencel.

Więcej szczegółów na stronie internetowej dewelopera oraz w biurze sprzedaży, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej w Żukowie.

Makurat Invest
ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo
www.makuratinvest.pl
sprzedaz@makuratinvest.pl
tel. +48 607 030 845

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.