Natalia Żakowska srebrną medalistką Mistrzostw Wybrzeża w Ustce

środa, 8 maja 2019 r., 10:05
KS Dziesiątka KS Dziesiątka fot. KS Dziesiątka

Zawodniczki KS Dziesiątki w dniach 1 - 5 maja reprezentowały Kartuzy na Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża w Ustce oraz na Grand Prix Pilzna. Natalia Żakowska zdobyła srebrny medal Mistrzostw Wybrzeża.

W Ustce najlepiej spisała się Natalia Żakowska, która strzelając z pistoletu pneumatycznego wywalczyła srebrny medal. W kategorii karabinu pneumatycznego Izabela Frymark, weszła do finału i w nim ostatecznie zajęła piąte miejsce. Dominika Hirsz uplasowała się na czternastej pozycji.

W tym samym czasie w Czechach odbywały się zawody Grand Prix Pilzna, gdzie zostały powołane Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie. Rywalizowały w kategorii seniorek, w której łącznie startowało 128 zawodniczek z całego świata.

W karabinie pneumatycznym strzeliły najlepiej z Polskiej ekipy dziewczyn, zajmując 25 i 26 miejsce strzelając: Magda 621,3, a Diana 621,2 pkt.

- W konkurencji mix Diana strzelała z Tomkiem Bartnikiem (obecnym mistrzem świata) zajęli 4 miejsce w trzech postawach już było ciężko, bardzo zimno i wiało, Magda zajęła 71 miejsce, a Diana 88 miejsce - relacjonuje Jerzy Malotka Trzebiatowski.

nadesłane/KS Dziesiątka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.