35-latek ranny w wypadku w Przewozie

środa, 8 maja 2019 r., 12:03
fot. internet/Facebook/OSP Zgorzałe

We wtorek po południu doszło do wypadku w Przewozie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 16 w Przewozie na drodze wojewódzkiej nr 228. Jak informuje Marek Szwaba, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem zamierzał wykonać manewr skrętu w lewo, jednak nie upewnił się, czy może to zrobić bezpiecznie. W tym czasie wyprzedzał go pojazd marki Audi. Doszło do zderzenia. Wskutek wypadku ranny został 35-letni kierowca audi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.