Konkurs! Wygraj bilety do kina!

czwartek, 9 maja 2019 r., 09:36
fot. nadesłane

Przed nami filmowa wiosna ze Zbliżeniowym Kinem Visa. Już 16 maja w Kartuskim Centrum Kultury prawdziwa kumulacja wrażeń. Jednego dnia na wielkim ekranie będzie można zobaczyć aż trzy tytuły filmowe w premierowym tygodniu wyświetlania ich na ekranach. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania będą trzy podwójne zaproszenia na trzy seanse.

Na widzów czekają - "Kraina cudów", czyli bajkowa opowieść mistrzów światowej animacji Paramount Pictures, klasyka horroru - "Topielisko. Klątwa La Llorony" oraz "Słodki koniec dnia", efekt współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem z Krystyną Jandą w roli głównej.

W związku z tym wydarzeniem wraz z kinem Visa przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na premierowe filmy:

• "Kraina Cudów" - godzina 17.
• "Słodki koniec dnia" - godzina 18.50.
• "Topielisko. Klątwa Llayorony" - godzina 20.50.

Aby dać sobie szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaka znana polska aktorka zagrała w filmie "Słodki koniec dnia"?

Na odpowiedzi, które należy przesłać na adres redakcja@kartuzy.info czekamy do piątku, 10 maja do godziny 13. W treści, poza odpowiedzią na pytanie należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Zabawa kierowana jest jedynie do naszych pełnoletnich Czytelników. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.