Kolonia. Siedemnastolatka potrącona przez samochód

czwartek, 9 maja 2019 r., 11:44

W środę wieczorem doszło do wypadku w Koloni. Nastolatka została potrącona przez samochód. Wysiadając z autobusu nie upewniła się, czy może bezpiecznie przejść przez jezdnię.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 18.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, wychodząc zza stojącego na przystanku autobusu nie upewniła się, czy może to bezpiecznie zrobić. Wpadła pod jadący w kierunku Borowca samochód marki Toyota Yaris, którym kierowała 21-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Nastolatka z urazem nogi została przetransportowana do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.