Doprowadził do kolizji z motocyklem i uciekł z miejsca zdarzenia

sobota, 11 maja 2019 r., 10:20
fot. archiwum

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór w Żukowie. Kierowca volkswagena T4 doprowadził do kolizji z motocyklem. W trakcie rozmowy z jadącym jednośladem motocyklistą, mężczyzna nagle wsiadł do auta i odjechał.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, około godz. 21.30 w Żukowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem T4 mężczyzna włączając się do ruchu, wyjeżdżał z parkingu przy Lidlu. Nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy motocykla marki suzuki. Ten, chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie zahamował i przewrócił się. Między mężczyznami wywiązała się rozmowa, jednak w jej trakcie kierowca volkswagena nagle wsiadł do auta i odjechał. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Motocykliście się nic nie stało.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.