epaka.pl dobry partner Twoich wysyłek

poniedziałek, 13 maja 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Nadanie paczki często wiąże się z długimi kolejkami i oczekiwaniem, a co za tym idzie stratą tak cennego dzisiaj czasu. Teraz już nie będzie to stanowiło problemu - paczkę nadasz nie wychodząc z biura czy domu. Wszystko za sprawą nowoczesnej platformy wysyłkowej www.kartuzy.epaka.pl i www.zukowo.epaka.pl. Możesz również odwiedzić jeden z naszych oddziałów stacjonarnych.

Wysyłamy: koperty, paczki, gabaryty, palety, części samochodowe.

Firma epaka.pl działa na polskim rynku od ośmiu lat i ma już około 200 oddziałów w całej Polsce. Doświadczenie i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług zaowocowało powstaniem kolejnego punktu epaka.pl. W Żukowie jesteśmy już od dwóch lat, teraz otworzyliśmy punkt w Kartuzach .

W swojej ofercie, skierowanej zarówno do osób prywatnych jak i firm, posiadamy wysyłkę kopert, paczek, gabarytów, dłużyc oraz palet. Oprócz tego zapewniamy szereg usług dodatkowych: przesyłki lotnicze, przesyłki niestandardowe, przesyłki pobraniowe, dostawę w sobotę, spedycję, a wszystko to bez zawierania umów.

Podstawową zasadą działania epaka.pl jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich niską cenę. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, GEIS, InPost, FedEx, FedEx Lotniczy, Paczkomaty, DHL, GLS, Paczka w Ruchu, Meest przesyłkę można nadać nie wychodząc z biura czy domu bądź też odwiedzając nasz punkt w Kartuzach lub Żukowie.

Dla firm przygotowano specjalne oferty cenowe.

Wejdź na stronę www.kartuzy.epaka.pl, www.zukowo.epaka.pl i przekonaj się sam!

Kontakt:

Kartuzy ul. Gdańska 6 - tel. 690-949-922 ,
e-mail - kartuzy@epaka.pl, FB@Epaka.pl Kartuzy

Żukowo ul. Armii Krajowej 10 D - tel. 576-949-922 ,
e-mail - zukowo@epaka.pl, FB@Epaka.pl Żukowo

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.