Miał prawie półtora promila. Zatrzymał go policjant poza służbą

poniedziałek, 13 maja 2019 r., 12:48
fot. archiwum

W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusz policji po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę citroena. Okazało się, że obywatel Indii wsiadł za kierownicę mając w organizmie około 1,4 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, około godz. 4 w Borowie.

- Policjant poza służbą jechał od strony Żukowa w kierunku Kartuz. Jego uwagę przykuł samochód marki Citroen, który jechał przed nim "wężykiem". Funkcjonariusz podejrzewał, że mężczyzna może być nietrzeźwy. Gdy w Borowie citroen skręcił, policjant zajechał mu drogę, by udaremnić ucieczkę i wezwał funkcjonariuszy pełniących służbę - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Za kierownicą citroena siedział 32-letni obywatel Indii. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.