Magdalena Malotka - Trzebiatowska podwójną złotą medalistką w Bydgoszczy

wtorek, 14 maja 2019 r., 12:39
fot. nadesłane

W dniach 9-12 maja odbył się Puchar Bydgoszczy w strzelectwie kategorii młodzik i junior młodszy. Magdalena Malotka-Trzebiatowska zawodniczka klubu strzeleckiego "Dziesiątka", w kategorii juniorki młodszej, zdobyła dwa złote medale oraz tytuł najlepszej zawodniczki.

W pierwszym dniu odbyły się strzelania z trzech postaw 3x30, klęcząca, leżąca i stojąca. Kartuzianka z wynikiem 846 punktów zdobyła złoty medal. W kolejnym dniu rozgrywały się dwie konkurencje. W karabinie pneumatycznym oddając 50 strzałów, nie dała szans swoim konkurentom zdobywając również złoty medal, strzelając bardzo wysoki wynik 518,8 punktów. W konkurencji leżącej zakończyła strzelanie na miejscu czwartym.

Ku pamięci zmarłej Patrycji Makowskiej, zawodniczki bydgoskiego klubu strzeleckiego, została ufundowana nagroda specjalna dla najlepszych zawodników w konkurencjach olimpijskich. Magdalena Malotka - Trzebiatowska jako podwójna złota medalistka uzyskała tytuł najlepszej zawodniczki w karabinie juniorów młodszych.

nadesłane/KS "Dziesiątka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.