Bar Kociołek Sierakowice. Zaprasza na smaczne domowe obiady!

środa, 15 maja 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Wszystkich fanów prawdziwego domowego jedzenia zapraszamy na pyszny obiad dostępny od ręki. Oferujemy dania kuchni polskiej, przygotowane zawsze ze świeżych produktów dostarczanych od lokalnych dostawców. Codziennie nowe menu.

Jesteśmy rodzinnym barem szybkiej obsługi, który powstał z pasji do gotowana, chęci podzielenia się tą pasją oraz dobrym smakiem. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym będzie można zarówno szybko i smacznie zjeść oraz spędzić czas z rodziną przy domowym obiedzie.

W naszym barze oferujemy tradycyjne dania, tj. schabowy, zrazy, golonkę, żeberka, karkówkę, gołąbki. Wszystkie dania w towarzystwie ziemniaków oraz zestawu surówek. Do tego chcemy polecić tradycyjny rosół, żurek, ogórkową, grochówkę. Każdego dnia będziemy oferować inne dania.

Oprócz tego zachęcamy do skosztowania i zakupu własnych wyrobów wypiekanych na miejscu: jabłecznika w towarzystwie aromatycznej kawy bądź swojskiego chleba ze smalcem.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszego baru

Bar Kociołek to idealne miejsce, aby odpuścić gotowanie i wybrać się na obiad z całą rodziną. W Naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na najlepsze polskie smaki!

Odwiedź nas w Sierakowicach przy ul. Kartuskiej 4 lub zamów obiad na dowóz pod nr tel. 578 - 802 - 820.

Dla Ciebie jesteśmy otwarci codziennie od 11.00 do 18.00.

Odwiedź profil Baru Kociołek na facebooku.

Bar Kociołek Sierakowice
ul. Kartuska 4, Sierakowice (obok sklepu spożywczego )
e-mail: biuro.barkociolek@gmail.com
tel. 578 - 802 - 820
www.bar-kociolek.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.