Zawodnicy Cartusii 1923 powołani do kadry Akademii Piłkarskiej LG

środa, 15 maja 2019 r., 11:27
fot. nadesłane

Czterech juniorów Cartusii 1923 Kartuzy zostało powołanych na zgrupowanie kadry Akademii Piłkarskiej LG w Gdańsku, która jest operatorem programu Piłkarska przyszłość z LOTOSEM. Wśród powołanych piłkarzy znaleźli się zawodnicy z rocznika 2009 Mateusz Grzech, Hubert Renka, Aureliusz Cichosz oraz Dawid Lipski.

Czterech zawodników Cartusii już dzisiaj weźmie udział w zgrupowaniu w Malborku, przy ulicy Toruńskiej 60. Udział będzie pierwszą okazją na poznanie się z najlepszymi zawodnikami w tym roczniku z całego województwa oraz skonfrontowanie z nimi swoich umiejętności. To także możliwość pokazania się trenerom Akademii z jak najlepszej strony, aby w kadrze tej pozostać jak najdłużej. Gratulacje.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.