Policja szuka świadków potrącenia w Mezowie

czwartek, 16 maja 2019 r., 17:07

Kartuscy policjanci poszukują świadków potrącenia mężczyzny, do którego doszło 6 maja w Mezowie. Czarny golf potrącił idącego poboczem mężczyznę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Pieszy doznał złamania ręki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 maja, około godz. 15.00 w Mezowie. Na prostym odcinku drogi kierujący VW Golfem koloru czarnego jadąc od strony Mezowa w kierunku Kiełpina wyprzedzał białego busa. Wykonując manewr, lewym lusterkiem potrącił idącego poboczem mężczyznę. Pokrzywdzony w skutek uderzenia doznał złamania prawej ręki. Kierujący czarnym VW Golfem odjechał z miejsca zdarzenia.

- Zwracamy się z prośbą do osób, które w tym dniu były świadkami zdarzenia, lub mogących posiadać jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, właściciela VW Golfa o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, pod numerem tel. 58 685-22-22, bądź do osoby prowadzącej postępowanie pod nr. Tel. 58 685-22-64 - apelują policjanci.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.