Bal Seniora w Kiełpinie za nami

piątek, 17 maja 2019 r., 23:04
fot. SG

140 osób wzięło udział w czwartej edycji Balu Seniora, zorganizowanego przez sołectwo Kiełpino. W piątkowe popołudnie nie zabrakło występów, wspólnie odśpiewanych "sto lat" oraz udanej zabawy do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie rozpoczęto od Mszy Świętej w kościele parafialnym w Kiełpinie, którą sprawował proboszcz ksiądz Tomasz Juchniewicz. Po niej seniorzy spotkali się na sali w Agroturystyce "U Rychertów". Tam czekał na nich pyszny poczęstunek i wiele atrakcji. Upominki wręczono najstarszym seniorom. Spotkanie uczestnikom umiliły występy zespołu kaszubskiego "Burczybas", Adriana Gizela oraz szkolna grupa taneczna "Trop Dance". Spotkanie było okazją do wspólnych rozmów i wspomnień. Nie zabrakło też okazji do tańca - przygrywał zespół muzyczny "Dido".

W wydarzeniu udział wzięli: sołtys Mirosław Paczoska wraz z radą sołecką, przedstawiciele Rady Gminy w Kartuzach, wiceburmistrz Sylwia Biankowska oraz radna sejmiku wojewódzkiego Magdalena Sroka.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.