Tłumy fanów disco polo bawiły się na Przebojowej Majówce w Stężycy

niedziela, 19 maja 2019 r., 00:20
fot. MD-Z

W sobotni wieczór do Stężycy przybyły tysiące miłośników muzyki disco polo. Po raz kolejny odbyła się tam jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w roku - Przebojowa Majówka. Publiczność bawiła się przy hitach takich gwiazd jak Classic, M- Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman czy Piękni i Młodzi.

Od sześciu lat w maju Stężyca zmienia się pomorską stolicę disco polo. Tu zjeżdżają fani gatunku z całej Polski, spędzając czas na kilkugodzinnym koncercie z występami swoich ulubieńców. Tegoroczna edycja, tak jak poprzednie, przyciągnęła do stężyckiego amfiteatru kilkadziesiąt tysięcy osób, nie tylko z różnych zakątków Pomorza, ale też kraju.

Na scenie zaprezentowali się Classic, M- Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman i Piękni i Młodzi. Publiczność wraz ze swoimi gwiazdami śpiewała wszystkie hity.

Impreza była transmitowana przez Polo Tv.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.