Zajrzyj do NOWYCH w Madison

poniedziałek, 20 maja 2019 r., 10:07
fot. nadesłane

Galeria Madison - pierwsza butikowa galeria handlowa w Trójmieście systematycznie uzupełnia ofertę handlową zgodnie z konceptem marki - wygodnego śródmiejskiego centrum spełniającego codzienne potrzeby zabieganych mieszkańców miasta. Ze względu na lokalizację w samym sercu Gdańska, obiekt jest w naturalny sposób przemierzany przez rzesze mieszkańców i turystów o każdej porze dnia.

Śródmiejska lokalizacja Madisona zobowiązuje, dlatego oferta galerii jest tak dobrana, by pomimo niewielkich rozmiarów obiektu, każdy klient odnalazł tu swoje miejsce i zaspokoił swoje zakupowe potrzeby.

Klientkami centrum są głównie kobiety: młode mamy, pracownice pobliskich centrów biurowych a także turystki ze Skandynawii i Europy Zachodniej licznie odwiedzające Gdańsk. Z myślą o nich oferta odzieżowa Madisona jest wciąż uzupełniana o nowe, ciekawe marki modowe. Do otwartych niedawno salonu Quiosque i sklepu Premium Brands, który oferuje odzież znanych marek takich jak np. Tommy Hilfiger i Calvin Klein, już w czerwcu dołączy marka Monnari. Sklep zajmie lokal na I piętrze Galerii i będzie jednym z największych salonów marki Monnari na polskim rynku. Na klientów galerii czeka także zupełnie nowa wyspa handlowa z ofertą marki 5-10-15, oferującej odzież i akcesoria dla dzieci. Punkt ten posiada w swojej ofercie także usługi click and collect co oznacza, że zakupione za pomocą strony internetowej produkty można odebrać nieodpłatnie na stoisku w centrum. Nowe 5-10-15 znajduje się na I piętrze Galerii. Marka SKATA natomiast to nowa propozycja dla miłośników oryginalnej i nietuzinkowej biżuterii. SKATĘ znaleźć można na parterze galerii, w pobliżu ogródka kawiarnianego Cukierni Sowa.

W maju oferta usługowa Galerii została uzupełniona o pralnię samoobsługową "Speed Queen", To kolejna usługa wprowadzona z myślą zarówno o turystach, jak i współczesnych klientach, którzy wzorem mieszkańców zachodnich metropolii mają coraz mniej czasu i chętnie skorzystają z pralni "na mieście".

Nowością w strefie gastronomicznej Madison Food Zone będzie pierwsza w Gdańsku restauracji Boby Burger, która powstaje właśnie na II piętrze Galerii. Dynamicznie rozwijające się otoczenie galerii, nowe inwestycje mieszkaniowe i biurowe sprawiają, że bogata oferta gastronomiczna, szczególnie oferta lunchowa staje się dziś niezbędna. To właśnie z tą myślą strefa food zone jest wciąż uzupełniana o nowe koncepty tj. Pierogarnia One Lepią - autorski koncept oferujący pierogi regionalne w różnych odsłonach. Otwarcie już w czerwcu.

Obecnie prowadzone są także prace adaptacyjne w jedynym w śródmieściu Gdańska sklepie marki Pepco. Nowe Pepco powstaje na II piętrze Galerii w pobliżu strefy Madison Food Zone a jego otwarcie zaplanowano na połowę lipca br. To jednak nie wszystkie zmiany zaplanowane przez Galerię Madison na wiosnę i lato. Informację o nowych markach, nowo otwartych salonach już wkrótce na www.madison.gda.pl oraz profilu www.facebook.com/Galeria.Madison.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.