Kartuzy. Uczniowie ZSO nr 2 stworzyli "Nowe oblicze starej lektury"

poniedziałek, 20 maja 2019 r., 10:27
fot. nadesłane

Biblioteka szkolna w ZSO nr 2 w Kartuzach zorganizowała niezwykły konkurs. Uczniowie mieli okazję samodzielnie stworzyć "Nowe oblicze starej lektury". W konkursie udział wzięli uczniowie w trzech kategoriach wiekowych.

Uczniowie klas II - III SP, IV - VIII oraz gimnazjum i liceum mieli okazję samodzielnie stworzyć własną wersję okładki na szkolną lekturę. Nowe oblicze zyskały takie lektury jak "Chłopcy z placu broni", "Zaczarowana zagroda", "Tajemniczy ogród", "Kamienie na szaniec", "Stary człowiek i morze".

- Zwycięskie prace zostały zeskanowane i wydrukowane a następnie trafiły na okładki szkolnych lektur! Teraz uczniowie mogą wypożyczyć lektury z nowymi okładkami wykonanymi przez swoich kolegów - wyjaśniają organizatorki z

Patronat nad konkursem objęła Rada Rodziców Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach.

Oprac. SG
Info. ZSO nr 2

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.