Borkowo. Zderzenie trzech pojazdów - trzy osoby poszkodowane

poniedziałek, 20 maja 2019 r., 18:47
fot. AL

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Borkowie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. W związku ze zdarzeniem kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18. na drodze wojewódzkiej w miejscowości Borkowo. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierująca Alfą Romeo kobieta jadąc od Kartuz w kierunku Żukowa najpewniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego chcąc uniknąć zdarzenia z poprzedzającą ją skodą, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadziła do czołowego zderzenia z oplem, a następnie uderzyła w bok skody.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.