Zalania i podtopienia - strażacy walczą ze skutkami ulewy

poniedziałek, 20 maja 2019 r., 18:53

Burza i ulewa daje się we znaki mieszkańcom powiatu. Zalane ulice, place, posesje - to tylko niektóre skutki ulewnych deszczy, z którymi walczą strażacy. Dotychczas najwięcej strażackich interwencji odnotowano w rejonie gmin Żukowo i Przodkowo.

Poniedziałkowe popołudnie nie należało do spokojnych dla kartuskich strażaków. Usuwali oni skutki ulewnych deszczy w rejonie gmin Żukowo i Przodkowo. Jak informuje asp. Marek Kwidziński z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, łącznie odnotowano blisko 50 interwencji. Głównie dotyczyły one zalanych posesji, piwnic, czy dróg gminnych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.