Kobysewo. Pijany 72-latek za kółkiem spowodował kolizję

wtorek, 21 maja 2019 r., 12:52

W poniedziałkowy wieczór żukowscy policjanci zatrzymali 72-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który doprowadził do kolizji. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło około godz. 18. 30 w Kobysewie.

- Kierujący samochodem marki volkswagen polo 72-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc ulicą Sosnową nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy toyoty jadącemu ulicą Smołdzińską. Doszło do kolizji - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Okazało się, że 72-latek miał w organizmie około 1,22 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.