Już w niedzielę I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i Zlot Fiatów 126 i klasyków w Wieżycy

środa, 22 maja 2019 r., 11:44

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Już w niedzielę na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wieżycy odbędzie się I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny połączony z IV Zlotem Fiatów 126 p i klasyków. Całodniowy szereg atrakcji motoryzacyjnych i sportowych zwieńczy spektakularny pokaz skoku motocyklem nad fiatami 126 p, który jednocześnie będzie próbą bicia rekordu świata.

W niedzielę Koszałkowo będzie gościć fanów i miłośników polskiego małego fiata. Na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku odbędzie się bowiem I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 p i klasyków. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy właścicieli maluchów i aut klasycznych oraz miłośnicy motoryzacji.

Pełen atrakcji zlot rozpocznie się o godzinie 11. W programie między innymi: przejażdżka autami offroadowymi, trójkołowce, pokaz mini koparek, czy przejażdżki na mini crossach dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano też specjalną strefę, w której będą mogli skorzystać z takich atrakcji, jak: kucyki, plac zabaw z zjeżdżalnią Miś, trójkołowce, zorbing, hulajnogi, przejażdżki bryczką, czy wata cukrowa.

Wielki finał wydarzenia zaplanowano na godzinę 17. A będzie nim niezwykle emocjonujący i widowiskowy skok na motocrossie w wykonaniu utytułowanego zawodnika KTM Polska Artura Sikory. Będzie to próba bicia rekordu świata.

Niedziela w Koszałkowie zapowiada się więc pod znakiem szerego atrakcji motoryzacyjnych i sportowych wrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.