Jak wybrać odpowiedni produkt z feromonami?

czwartek, 23 maja 2019 r., 09:08

Choć dla niektórych nadal pozostają mrzonką z podręcznika uwodzenia dla nieudaczników, wpływ feromonów na ludzki organizm potwierdzają liczne badania naukowe. A ich współczesne zastosowania wykraczają daleko poza okazje do szybkiego podrywu. 

Już w latach 70. ubiegłego stulecia amerykańscy naukowcy opisali, w jaki sposób feromony wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Najnowsze badania postawiły kropkę nad i, udowadniając istnienie i działanie ludzkich feromonów. Współczesna technologia pozwoliła stworzyć takie połączenia substancji aktywnych, których zalety wykorzystać można również w sytuacjach społecznych i intymnych.

Jak działają feromony?

Powszechnie kojarzy się używanie feromonów wyłącznie w celu poprawienia atrakcyjności seksualnej, lecz prawda wygląda zgoła inaczej. Rzeczywiście, dedykowane feromony pozytywnie wpływają na inne osoby, co objawia się zwiększonym zainteresowaniem, czy łatwością nawiązywania kontaktów i lekkością przełamywania wewnętrznych barier.

Jednak nie można redukować zakresu działania tych substancji wyłącznie do relacji romantycznych. Specjalnie dobrane kompozycje przydają się również na co dzień. Wiele osób stosuje feromony podobnie, jak perfumy: aplikują je przed wyjściem do biura, czy wizytą w urzędzie. Te bezzapachowe substancje aktywne, wpływają na odbiór osoby, która ich użyła. Zyskuje ona charyzmę, pewność siebie, autorytet oraz zdolności mediacyjne i przywódcze. 

Czym kierować się przed zakupem?

Na rynku dostępnych jest wiele substancji nazywanych feromonami, lecz warto zdać sobie sprawę z tego, że jedynie niewielki procent z nich jest skuteczna. Większość zawiera po prostu zbyt małe stężenie aktywnych feromonów, których synteza jest droga. Dlatego wielu producentów za bardzo rozcieńcza swoje wyroby.

Aby kupić kompozycje faktycznie działające podprogowo na otoczenie, warto przestrzegać następujących zasad: 

- wysoka cena jest wyznacznikiem jakości. Podobnie jak z klasycznymi perfumami płacimy za odpowiednio duże stężenie. Mitem są tanie i skuteczne feromony.

Feromony - opinie

- niezależne testy i opinie użytkowników potwierdzeniem klasy wyrobu. Warto inwestować wyłącznie w przebadane kompozycje, najlepiej te, które polecane są na kilu różnych portalach internetowych. 

- uznany producent markowego wyrobu. Wyłącznie specjalistyczne firmy, zaangażowane w szeroki zakres badań na feromonami, oferują faktycznie działające kompozycje. 

Podsumowanie

Warto skorzystać z naukowo potwierdzonego działania substancji nazywanych feromonami. Jednak tylko zakup renomowanych kompozycji od polecanego producenta oferuje możliwość przekonania się o skuteczności tych specyfików.

Na które produkty zwrócić uwagę?

Produktem wartym uwagi z pewnością jest Pheroamore, dostępne w wersji damskiej oraz męskiej. To kompleksowe działanie zwiększające atrakcyjność i pożądanie. Pheroamore aplikuje się za pomocą końcówki roll-on, dzięki czemu wystarczy kilka kropli, aby cieszyć się działaniem nawet do 10 godzin.
Dowiedz się więcej: https://sklep-feromony.pl/.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.