BetClic Zakłady Bukmacherskie - co przygotowali dla polskich graczy w 2019?

czwartek, 23 maja 2019 r., 09:12

Jak wiadomo wszystkim, którzy interesują się bukmacherką, niedawno na polski rynek powrócił francuski bukmacher BetClic. Należą oni do BetClic Everest Group, największej grupy hazardowej na świecie będącej spółką holdingową dla bet-at-home, Expekt, Everest i oczywiście opisywanej przez nas Grupy BetClik.

 

Gracze z niecierpliwością oczekują na ich ofertę, gdyż na nowo powstałej polskiej stronie internetowej widnieje informacja, że wkrótce będzie gotowa. Licencję Ministerstwa Finansów uzyskali 26 września 2018 roku (PS4.6831.11.2017), a dokładniej otrzymał ją podmiot kryjący się pod nazwą BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, reprezentowany na terenie Polski przez przedstawiciela Pejot 1 Sp. z o.o. 

Zapewne wielu graczy bardzo cieszy się z ich powrotu, ponieważ zanim musieli zakończyć działalność w polskiej Sieci, BetClick cieszył się tu dużą popularnością i BetClic opinie polskich graczy są zdecydowanie bardzo pozytywne. 
 
Czy mogą konkurować z największymi w Polsce?
 
Jeżeli ktoś zastanawia się, czy mogą być konkurencją dla czołowych polskich marek i odnieść sukces na naszym krajowym rynku, możemy powiedzieć, że wcale nie jest to wykluczone. Bectlik to doświadczony bukmacher, który potrafił wpisać się w oczekiwania i potrzeby graczy francuskich, portugalskich oraz w wielu innych krajach Europy, zatem również Rzeczpospolita nie powinna stanowić dla nich problemu.
Posiadają duży kapitał, szeroką ofertę zakładów, dobrze znają polski rynek, na którym działali przez zmianami w ustawie hazardowej i co najważniejsze - dzięki temu, że ich dyrektor generalny pełnił ważne stanowisko w TripleFun, która specjalizuje się tworzeniem darmowych gier na mobilne urządzenia. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu Bet Clic odniósł potężny sukces przebudowując swój produkt mobilny.
 
Co ciekawe, to właśnie dzięki niemu i jego nastawieniu na rozwój firmy po kątem mobilności, odnieśli potężny sukces w Europie. Nicolas Beraud stworzył w Bordeaux siedzibę główną, co było doskonałym posunięciem między innymi z tego powodu, że stacjonuje tam wiele firm technologicznych, co umożliwia płynną współpracę. 

Możemy więc spodziewać się, że bukmacher, który jest tak bardzo nastawiony na rozwój techniczny z pewnością zaskoczy nas z tej strony. 
 
Zakłady BetClic, BetClic bonus i BetClic kod promocyjny - co mają do zaoferowania?
 
Ten bukmacher już jest dobrze znany w Polsce, gdyż zanim wprowadzono w życie zmiany z ustawy, byli bardzo rozpoznawalni i cieszyli się ogromnym zainteresowaniem polskich graczy. W latach 2009-2010 byli sponsorem koszulkowym drużyny Lech Poznań. Należy też pamiętać, że zatrudniają polskich bukmacherów, dzięki czemu mają dodatkowego asa w rękawie. 
 
Czego jednak można spodziewać się po ich ofercie? Czy gracze z Polski mogą liczyć na dodatkowe promocje? Na kod bonusowy BetClic? Co BetClic bet ma do zaproponowania w ofercie zakładów wzajemnych online? Jakie będą kursy? Te i wiele innych pytań ciśnie się na usta polskich graczy. Sprawdźmy zatem, jak to może wyglądać. 
 
Czy BetClic kod bonusowy będzie dostępny?
 
Co do samych bonusów, to ze względu na fakt, iż w Polsce trzeba zapłacić dosyć wysoki podatek od wygranej, bonusy jakie zapewniają bukmacherzy są wyższe w porównaniu do tego, z czym mają do czynienia gracze zza granicy. W przypadku Bet Click może być podobnie, jednak nie jest wykluczone, że podejmą nieco inną strategię i w zamian za wyższe bonusy zaproponują korzystniejsze stawki kursów. Na razie jednak nie da się z całą pewnością określić, jak to będzie wyglądało. 

Co do tego, czy otrzymamy kod promocyjny BetClic, również nie możemy mieć stuprocentowej pewności, jednak biorąc pod uwagę, jak popularna jest ta metoda przyciągania graczy, nie jest to wykluczone. 

Zobacz Betclic kod bonusowy https://www.rynekbukmacherski.pl

Jeśli chodzi o ich zagraniczną domenę, to na stronie oferują takie promocje, jak bonus za polecenie, specjalna oferta na zakłady AKO zawierające więcej niż pięć zdarzeń, a także lepsze kursy w przypadku wybranych przez bukmachera zdarzeń. Fakt, brzmi bardzo podobnie do tego, co oferują nam inni legalni bukmacherzy. Poczekajmy jednak cierpliwie i na własnej skórze przekonany się, co francuska firma w rzeczywistości przygotowała dla Polaków.
 
Co z rejestracją konta?
 
Podobnie. Pod tym względem raczej nie ma się czym wyróżniać, ponieważ cały proces rejestrowania konta u bukmachera online wygląda bardzo podobnie w każdym przypadku. Plusem lub minusem są tutaj bonus bez depozytu, od depozytu bądź ich brak. 

Na razie jednak pozostaje nam grać za pośrednictwem innych legalnych stron i czekać na dostęp do pełnej wersji oficjalnej polskiej witryny BetClicu. Bardzo możliwe, że uzyskamy go już w tym roku. Nie ma też sensu próbować obstawiać u nielegalnych buków, gdyż polskie prawo przewiduje za to bardzo wysokie grzywny. 
 
Zawsze należy też pamiętać o tym, że nawet legalne zakłady bukmacherskie online, a także te stacjonarne wiążą się z ryzykiem uzależnienia i utratą środków w wyniku nietrafionego kuponu. Dlatego zawsze graj rozsądnie i odpowiedzialnie, a bukmacherkę traktuj jako zabawę. Zakłady wzajemne mogą zawierać jedynie pełnoletnie osoby.
 

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.